Kurumsal

2010 Yılından beri aracılık hizmeti verdiğimiz 500’ün üzerinde projeye bakınca mutlu evler ve kazançlı işletmeler görüyoruz.

Biliyoruz ki bu farkı ortaya koyan unsur ilgimiz. Siz de iyi biliyorsunuz ki “Farkımız ilgimizdir”

Neden farklıdır?

İşletmenizin gereksinimlerini iyi analiz ediyor, işinize işimiz gözü ile bakıyoruz.

Sizi doğru lokasyona ulaştırmak, doğru kitle ile buluşturmak için zengin portföyümüz ile bir araya getiriyor, profesyonellik anlayışı içerisinde bir hizmet sunuyoruz.

Farkımız ilgimizden geliyor. Sizin için en uygun konutu ihtiyaçlarınızı belirleyerek öngörüyoruz.

Nerede çalıştığınız, çocuklarınızın okulunun nerede olduğu hatta hobileriniz bile bizi ilgilendiriyor. Bu sayede mutlu bir yuva kurmanıza aracılık etmiş oluyoruz.

Bulunduğumuz bölgeyi iyi tanıyoruz.

Satmak istediğiniz gayrimenkulünüz için uygun yatırımcıya ulaşıyor, sizi doğru değer ile en hızlı şekilde sonuca ulaştırıyoruz.

Hizmetlerimiz

Konut satış ve kiralama

İnsanlığın bilinen tarihinden günümüze en temel ihtiyacı barınmak olmuştur.

İlgili Gayrimenkul olarak ihtiyaçlarınıza en uygun konutu size samimi bir yaklaşım ile sunuyor, mutlu bir yuva kurmanıza aracılık ediyoruz.

İşyeri satış ve kiralama

Bol kazançlı bir işletmeye sahip olmanın ilk adımı müsterileriniz ile doğru lokasyonda, işinize uygun fiziksel koşullar altında bir araya gelmektir.

İlgili Gayrimenkul olarak, kurumsal müşterilerimizin işini işimiz olarak görüyor,pazarlama etkenlerini göz önünde bulunduruyor, profesyonel bir anlayış ile işletmeniz için en efektif olanakları sunuyoruz.

Kentsel dönüşüm ve kat karşılığı projeler

Hızla devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları, sağladığı fiziksel ve ekonomik faydaların yanı sıra proje yönetimi anlamında farklı ihtiyaçlarıda ortaya çıkarıyor.

İlgili Gayrimenkul olarak plan, proje oluşturmaktan, kamu kurumları ile olan ilişkileri yürütmeye, kat malikleri uzlaşımından, müteahitlik ve taahüt sözleşmelerine kadar bir çok konuda, projenin tüm taraflarını en etkin sonuca ulaştıracak danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Unutmayınız ki, kentsel dönüşümde alınan profesyonel danışmanlık hizmeti, projeye maddi ve manevi anlamda değer katar.

Gayrimenkul değerlendirme

Amaç, bir gayrimenkul satışı yada kiralanması ise sizi en hızlı ve en efektif sonuca ulaştıracak unsur gayrimenkulün doğru değerlenmesidir.

İlgili Gayrimenkul verdiği gayrimenkul değerlendirme hizmeti ile emsallerin karşılaştırılmasından, gelir optimizasyonuna, etkin kullanım analizinden, maliyet yaklaşımına kadar bir çok başlık altında profesyonel bir yaklaşım ile gayrimenkulü ele alır, arz ile talebin buluşmasından oluşacak en iyi değeri ortaya koyar.

Sanayi alanları

Bölgemiz, bulunduğu coğrafi konumu, tarihi, kültürel yapısı, iş olanakları ve hinterlandı açısından sürekli olarak gelişmekte, sanayileşme anlamında devamlı olarak değer kazanmaktadır.

Kocaeli GSYİH’nin %34’ünü oluşturan bölgemiz, sanayi kuruluşunda lojistikten, tedarik zinciri yönetimine, insan kaynaklarından, fiziksel altyapıya kadar bir çok konuda ekonomik ve ticari anlamda fayda sağlamaktadır.

İlgili Gayrimenkul olarak bölgemizden edindiğimiz tecrübeyi sanayicimiz ile paylaşıyor, verdiğimiz uzman danışmanlık ve aracılık hizmetleri ile bölgemizin sanayileşmesine katkı sağlıyoruz.